Facebook
image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předvánoční náboženství s nadílkou

Předvánoční náboženství s nadílkouPoslední hodina náboženství pro děti v roce 2022 proběhla na faře ve čtvrtek 22. 12., kdy přesně v tento den slavil 78. narozeniny p. Bohumil Řeřicha. Oslavenec dostal nádherný voňavý betlém upečený maminkou holčiček navštěvujících náboženství p. Marií Brejchalovou z Libořic, a další dárky sladké, malované, ručně vyrobené i tekuté od dětí a jejich rodičů, všichni přítomní v doprovodu na kytaru paní účetní Ludmily Kroupové zazpívali koledy a v závěru jednu píseň oslavenci věnoval Michal Šelemba se syny. Přišel i kouzelník (p. Mojmír Šebek), který předvedl nejrůznější kouzla. Děti dostaly od Otce Alexandra bohatou vánoční nadílku a předaly i dárečky pod stromek pro něj. Závěrem se všichni na památku vyfotografovali. :-)