Facebook
image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žádost církve na Ukrajině na poslední chvíli

Žádost církve na Ukrajině na poslední chvíliDostali jsme zprávu ze Slovenska z naší církve, která slouží na Ukrajině.

 

Drazí přátelé, bratři a sestry ze všech částí našeho světa. Obracíme se na vás v této temné chvíli pro nás všechny, kdy tmavé mraky výbuchů zakrývají slunce nad naším hlavním městem. Dnes večer elitní speciální jednotky Ruské federace spolu s čečenskými jednotkami zaútočí na jedno z nejstarších a nejkrásnějších míst světa, duchovní hlavní město východní Evropy - město Kyjev. V Kyjevě už probíhají pouliční brigády a hlavní město brání každý, kdo umí zacházet se zbraní, dokonce i důchodci, studenti a školáci. Následující noc a zítřek jsou kritické, v sázce je všechno, čemu celý civilizovaný svět dosud věřil a co vybudoval. Se slzami v očích vás prosíme, bez ohledu na to, v jakém časovém pásmu se nacházíte, celý tento čas travte půstem a modlitbou k Bohu. Modlete s k Pánu, aby nás ochránil před hordami šílenců, kteří se chtějí vysmívat Boží víře a pravdě.

Pošlete tuto zprávu všem svým přátelům, rodině, a přátelům v Evropě, Asii, Americe a na celém světě!

Modlitba je silnější než nejsilnější nepřítel!

S láskou a nadějí v Pána.

Vaši bratři a sestry z Ukrajiny